باربری شریعتی

اتوبار شریعتی
باربری شریعتی
Image
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی
باربری شریعتی
اتوبار شریعتی
باربری شریعتی

اتوبار تهران | باربری تهران | بسته بندی با کادری مجرب

اتوبار تهران | باربری تهران | بسته بندی با کادری مجرب

باربری تهران , اتوبار تهران

اگر نظام بازاریابی موثر و کارا باشد می توان علاوه بر بازار داخلی به بازار خارجی و بین المللی هم وارد شد که مستلزم پیشرفت در بازاریابی بوده و نتیجه آن کسب در آمد ارزی است یک نظام کارا باید بتواند تقاضای مصرف کننده را برای نوع محصول ، نوع بسته بندی و غیره برای تولید کننده مشخص کند و در نتیجه تولید کننده به تولید محصول متناسب با نیاز جامعه بپردازد.

5-3-1تهدید های صادرات و سرمایه گذاری و بازتاب مناسب به آنها

اجرای اصل 44 از دغدغه های دولت است .، به گونه ای که میزان واگذاری ها در چند سال اخیر 22 برابر سایر دولت هاست . این امر نشان از عزم دولت برای واگذاری کار مردم به خودشان است.

دولت باید در سرمایه گذاری ها ،از سرمایه مشروع افراد حمایت کند . کسی که سرمایه گذاری کرده ،جنسی را تولید کرده و سوددهی خوبی نیز داشته ، باید مورد حمایتذ دولت قرار گیرد ، البته نظارت بر بخش خصوصی نیز لازم است، زیرا عملکرد بد صادر کننده سالیان سال باقی می ماند و راه های تقلب را باید بست. مثلا برخی به جای پنیر ، آب پنیر یا به جای روغن خوراکی ، روغن موتور صادر می کنند . اینان به کشور خیانت می کنند . باید توجه داشت که آثار منفی اقتصادی یا نا امنی دامن همه را خواهد گرفت .در این خصوص معاون اول رییس جمهور اعلام کرد ، وظیفه دولت این است

5-3-2 استراتژی های بازرگانی

محور تحلیل از تجارت خارجی در کشورهای در حال توسعه بر نقش آن به عنوان استراتژی توسعه متمرکز است. در این ارتباط  دو استراتژی مهم تجاری به نام های جانشینی واردات و توسعه صادرات مطرح می باشد . امروزه در کشورهای در حال توسعه برنامه های توسعه اقتصادی بنا به نوع جهت گیری تجاری در گروه جانشین واردات و یا در گروه توسعه صادرات قرار می گیرند و بخش عمده ی ویژگی های برنامه ی مختلف آن ها در امر توسعه ، از طریق همین جهت گیری ، قابل توضیح است.

5-3-3 استراتژی توسعه صادرات

سیاست توسعه صادرات در چارچوب راهبرد نظر به خارج مطرح است . هر کشوری برای کسب در آمدهای ارزی راهی جز صدور کالا ندارد و به همین دلیل در هر استراتژی بلند مدت  توسعه ، توجه به گسترش صادرات امری ضروری است . اقتصاددانانی چون کرن کراس ، منیت ، بالدوین و بالاسا که طرفدار استراتژی توسعه بخش صادرات هستند معتقدند که کشورهای در حال توسعه تا آن جا که امکان دارد باید در آمد صادراتی خود را افزایش داده و از محل آن اقدام به سرمایه گذاری کنند.

باربری تهران

اتوبار تهران