باربری شریعتی

بسته بندی مطمئن

بسته بندی مطمئن

شعبات مطهری

24 24 64 22

انواع کامیونت و نیسان

انواع کامیونت و نیسان

شعبات پاسداران

61 61 90 22

حمل و نقل آسان

حمل و نقل آسان

شعبات سید خندان

36 36 86 22

ارائه خدمات بصورت 24 ساعته

ارائه خدمات بصورت 24 ساعته

شعبات مرکزی تهران

45 45 45 88

اتوبار شریعتی | باربری شریعتی | خاورهای مسقف

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اتوبار شریعتی | باربری شریعتی | خاورهای مسقف

باربری شریعتی , اتوبار شریعتی

با این حال عمده این کشورها دقیقا" نمی دانند که چگونه شرایط اقتصادی محدود به خودشان را در جهت افزایش امنیت پایدار اقتصادی و ملی ، با شرایط حاکم در جامعه و فضای بین المللی مطابق سازند . قطعا" تحقق چنین برنامه ای نتایج بسیار مفیدی را  به همراه خواهد داشت  

صادرات کشاورزی بیش از آن که مکملی برای کاستی های ارزی باشد به عنوان یک  راهکار محوری در کشور مورد توجه قرار گیرد به طوری که از درآمدهای نفتی تنها در جهت سرمایه گذاری های زیر بنایی استفاده شود و با صدور کالاهای غیر نفتی ، نیازهای ارزی تامین گردد و چرخه ی تولید پربارتر شود . این دیدگاه که ارتباط میان رشد اقتصادی و صادرات را بیان می کند در سال های اخیر با طرح موضوعاتی چون توسعه صادرات غیر نفتی ، توسعه صادرات محصولات کشاورزی و اقتصاد بدون نفت، بیش ازپیش مورد تاکید قرار گرفته است .

بخش کشاورزی از دیر باز به عنوان یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشور مطرح بوده است. این امر که ناشی از تنوع شرایط اقلیمی و جغرافیایی می باشد ، امکان تولید محصولات مختلف را در کشور فراهم کرده است. در ایران علی رغم وجود مزیت نسبی در تولید بسیاری از محصولات کشاورزی ، مشکل بازاریابی غیر کار آمد ، به عنوان مانعی مهم در جهت ارز آوری بیش تر صادرات این محصولات محسوب می شود . در دنیای کنونی اهمیت بازاریابی به قدری است که استرینگ فلو و همکاران بیان می دارند که موفقیت  موءسسات گروهی بیشتر مدیون بازاریابی محصولات است تا مدیرتشان. ضمنا" در صورتی که کلیه عوامل  عمده در امر بازاریابی و صادرات محصولات کشاورزی  از قبیل بیمه های کشاورزی ، بانکداری ، استاندارد ، تلفات محصولات در رابطه با حمل و نقل ، انبارداری به گونه ای هماهنگ در یک برنامه ریزی صادرات در نظر گرفته و در گروه کالاهای می توان نتیجه مطلوبی در امر صادرات اخذ نمود.

باربری شریعتی

اتوبار شریعتی

درباره ما

به عنوان معتبرترین باربری در تهران با 50 سال سابقه درخشان در امورحمل اثاثیه منزل و اثاث کشی ، حمل جهیزیه و لوازم اداری - تجاری و حمل انواع کالا می باشد .با توسعه فضاهای شهری اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است.

آمار بازدید

امروز39
دیروز61
این هفته292
این ماه1090
کل87458

اطلاعات مراجعه کننده

جمعه, 08 اسفند 1399 17:10

آدرس :

دارای مجوز رسمی با کد 314

 شریعتی  ، چهارراه قصر  ، میدان سبلان  ، اول گلبرگ ، خ حیدری خ رضایی  ، انتهای خیابان  ، پلاک  33 - اتوبار شریعتی

 

تماس با ما