فجیع ترین صحنه در خانه این زن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مردی که متهم است مادرش را کشته و او را تکه تکه کرده، در اسپانیا دستگیر شد. انتشار این خبر هولناک جامعه اسپانیا را در بهت فرو برده است.

روزنامه ال موندو به نقل از یک مأمور پلیس نزدیک به این پرونده نوشت: «صحنه بسیار فجیع و تکان دهنده ای بود. متهم جنازه مادرش را هزار تکه کرده و تکه های آن را درون تعداد زیادی ظرف پلاستیکی در آشپزخانه گذاشته بود. حتی کارکشته ترین مأموران هم با دیدن این صحنه یکه خوردند.» یک مقام پلیس ملی اسپانیا به ال موندو گفت: «روز پنجشنبه (دوم اسفند) زنی به پلیس اطلاع داد که از یک ماه پیش دوستش را ندیده و این موضوع برایش عجیب است. پس از آن بود که گروهی از مأموران به خانه مقتول رفته و با پیکر مثله شده او روبه رو شدند.» خانه این زن در یک محله مسکونی به نام سالامانکا در مرکز مادرید واقع شده است. متهم که جوانی ۲۶ ساله به نام آلبرتو سانچز گومز است، اعتراف کرده که مادر ۶۶ ساله اش را کشته و قسمتی از گوشت او را خورده است. به گفته سخنگوی پلیس اسپانیا متهم در گذشته ۱۲ بار دستگیر شده که بیشتر موارد آن به اتهام «بدرفتاری» بوده است.

منبع

اتوبار شریعتی

باربری شریعتی

 

اخبار ویژه

درباره ما

به عنوان معتبرترین باربری در تهران با 50 سال سابقه درخشان در امورحمل اثاثیه منزل و اثاث کشی ، حمل جهیزیه و لوازم اداری - تجاری و حمل انواع کالا می باشد .با توسعه فضاهای شهری اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است.

آمار بازدید

امروز26
دیروز82
این هفته625
این ماه1614
کل42511

اطلاعات مراجعه کننده

شنبه, 29 تیر 1398 07:49

آدرس :

دارای مجوز رسمی با کد 314

 شریعتی  ، چهارراه قصر  ، میدان سبلان  ، اول گلبرگ ، خ حیدری خ رضایی  ، انتهای خیابان  ، پلاک  33 - اتوبار شریعتی

 

تماس با ما