باربری شریعتی

بسته بندی مطمئن

بسته بندی مطمئن

شعبات مطهری

24 24 64 22

انواع کامیونت و نیسان

انواع کامیونت و نیسان

شعبات پاسداران

61 61 90 22

حمل و نقل آسان

حمل و نقل آسان

شعبات سید خندان

36 36 86 22

ارائه خدمات بصورت 24 ساعته

ارائه خدمات بصورت 24 ساعته

شعبات مرکزی تهران

45 45 45 88

باربری شریعتی | تاثیرات تکنولوژی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

باربری شریعتی

امروزه پیشرفت بشر  نسبت به سالهای بسیار دوره از سرعت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که به راحتی میتوان گفت در طول چند سال گذشته به میزان کل قبل از ان از نظر تکنلوپی و اطلاعات پیشرفت کرده است 


این بحث در زمینه حمل و نقل نیز بوده و همچنان همه روز شاهد جریانات مختلفی در این زمینه هستیم کشف ماشین پرواز در اسمان قطار کشتی و ... از نمودهای آن است و این مسیر پر فراز و نشیب به صورت متمادی تا به امروز ادامه داشته است .
اگرنیاز باشد که عاملی برای انقلاب جدید  نام ببریم قطعا باید اینترنت را در راس همه آنها بیان کرد.امروز به همه گیر شدن اینترنت و افزایش سرعت و در دسترس بودن آن در هر زمان و مکان امکانات شکفت انگیزی را برای ما فراهم کرده است که بحث باربری را مانند سایر صنایع متحول کرده و فصل جدیدی را برای آن ایجاد کرده است.
نرمافزار ها مختلف حمل و نقل فرزند جدیدی از تکنلوژی میباشد که با استفاده از آن علاوه بر حمل و نقل بسیار راحت اسایش نیز به آن افزوده شده است. سعی کرده است از این قافله عقب نیفتد و با بهرمندی از جدیترین تکنلوژی ها در صنعت حمل و نقل خدمات ارزنده ای را برای شما داشته باشد

باربری

باربری شریعتی

اتوبار شریعتی

درباره ما

به عنوان معتبرترین باربری در تهران با 50 سال سابقه درخشان در امورحمل اثاثیه منزل و اثاث کشی ، حمل جهیزیه و لوازم اداری - تجاری و حمل انواع کالا می باشد .با توسعه فضاهای شهری اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است.

آمار بازدید

امروز39
دیروز61
این هفته292
این ماه1090
کل87458

اطلاعات مراجعه کننده

جمعه, 08 اسفند 1399 17:06

آدرس :

دارای مجوز رسمی با کد 314

 شریعتی  ، چهارراه قصر  ، میدان سبلان  ، اول گلبرگ ، خ حیدری خ رضایی  ، انتهای خیابان  ، پلاک  33 - اتوبار شریعتی

 

تماس با ما